Wyszukaj spośród 18228 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Doradca techniczny ds. Inwestycji (branża budowlana)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 53 dni

Twoja nowa firma
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży budowlanej, producent wysokiej jakości materiałów budowlanych (tynki, kleje, farby, fugi i inne). Jest to marka bardzo znana i ceniona na polskim rynku od wielu lat.

Twoja nowa rola
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na terenie Warszawy i okolic. Doradca Techniczny ds. Inwestycji będzie rozwijał współpracę z firmami wykonawczymi, generalnymi wykonawcami, inwestorami, deweloperami i architektami na podległym regionie. Ponadto, na co dzień nowozatrudniona osoba będzie badała potrzeby klientów, przygotowywała oferty, prowadziła prezentacje, szkolenia, doradztwo techniczne i negocjacje.

Czego potrzebujesz aby odnieść sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży w branży technicznej, w tym materiały budowlane, wykończenia, izolacje, narzędzia i sprzęt budowlany, BHP, stolarka otworowa, konstrukcje budowlane, okucia, bramy i pokrewne. Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku, ma osoba z doświadczeniem we współpracy z rynkiem inwestycyjnym. Wykształcenie wyższe techniczne oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będą dodatkowym atutem. Od kandydatów oczekujemy dobrej organizacji pracy, samodzielności, zaangażowania i gotowości do pracy mobilnej

Co zyskasz?
Nasz Klient oferuje ciekawą pracę z możliwościami rozwoju zawodowego. Pracodawca zapewnia stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, wszelkie narzędzia do pracy oraz pakiet dodatkowych benefitów.


Oferta jest ważna jeszcze 53 dni


Szukasz pracy jako Doradca techniczny ds. Inwestycji (branża budowlana)

Oferta pracy na stanowisku: Doradca techniczny ds. Inwestycji (branża budowlana) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Construction & Property lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Doradca techniczny ds. Inwestycji (branża budowlana) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca techniczny ds. Inwestycji (branża budowlana), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Construction & Property praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie