Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierownik Techniczny (zarządca nieruchomości)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 55 dni

Twoja następna firma

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała dla międzynarodowej agencji nieruchomości, w strukturach korporacyjnych -- w centrali Firmy. W regionie EMEA firma zatrudnia 5 tysięcy pracowników w 40 krajach. Znajduje się w pierwszej trójce firm na rynku nieruchomości komercyjnych we wszystkich największych miastach w Europie.

Twoje następne stanowisko

Osoba, która obejmie to stanowisko, dołączy do zespołu H&S and FM Operations, odpowiedzialnego za techniczne zarządzanie portfelem nieruchomości komercyjnych w całej Polsce. Do głównych zadań tej osoby będzie także należeć nadzór merytoryczny nad pracą Kierowników Technicznych (on-site), w szczególności w zakresie: przygotowywania i kontroli budżetów utrzymania nieruchomości, długoterminowych planów utrzymania obiektów, inwestycji prowadzonych w obiektach, optymalizacji kosztów ich utrzymania. Ponadto, osoba ta będzie współpracować z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi na rzecz nieruchomości zarządzanych przez Firmę (sprzątanie, ochrona, bieżące utrzymanie obiektu, serwisy i przeglądy) oraz dostawcami mediów; będzie przygotowywać, monitorować i renegocjować umowy; kontrolować jakość usług świadczonych przez firmy zewnętrzne. Do zakresu odpowiedzialności będzie należeć również: współpraca z właścicielami i kluczowymi najemcami nieruchomości, bieżące i okresowe raportowanie ze swojej pracy, współpraca z innymi zespołami zarządzającymi nieruchomościami w imieniu klientów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Szukamy osób z wykształceniem wyższym technicznym oraz doświadczeniem w zarządzaniu technicznym obiektami komercyjnymi -- zarówno po stronie FM, jak i zarządcy. Oczekujemy od kandydata znajomości zagadnień Prawa Budowlanego oraz przepisów BHP i PPOŻ, jak i praktycznej znajomości prowadzenia procesów inwestycyjnych na obiektach, zarządzania i rozliczania podwykonawców. Istotna na tym stanowisku będzie także umiejętność zarządzania budżetami CAPEX, OPEX, jak i znajomość procesów optymalizacyjnych na prowadzonych dotychczas kontraktach. Warunkiem koniecznym jest posługiwanie się biegle językiem angielskim (B2/C1) oraz zdolności analityczne, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Co zyskujesz?

W zamian zatrudniona osoba otrzyma możliwość pracy w doświadczonym, ambitnym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości oraz niezbędne narzędzia pracy, możliwość rozwijania własnej wiedzy i kompetencji, możliwość wpływu i zarządzania strategicznego.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Oferta jest ważna jeszcze 55 dni


Szukasz pracy jako Kierownik Techniczny (zarządca nieruchomości)

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik Techniczny (zarządca nieruchomości) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Construction & Property lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik Techniczny (zarządca nieruchomości) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Techniczny (zarządca nieruchomości), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Construction & Property praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie