Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Marketingu Produktowego - wykończenie wnętrz

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 55 dni

Dla międzynarodowego, bardzo znanego producenta oferującego produkt premium z branży budowlanej / wykończenia wnętrz poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu Produktowego.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna zazarządzanie bazą produktową w systemie informatycznym, dostosowywanie materiałów produktowych do warunków polskich, w tym doroczne tworzenie cennika produktowego w kooperacji z innymi działami firmy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie prezentacji produktowej, udział w targach, wydarzeniach i eventach branżowych. Do zakresu odpowiedzialności będzie należało także organizacja promocji produktowych i tworzenie niezbędnych do tego materiałów. Specjalista będzie współpracował blisko z Działem Sprzedaży a także Działem Product Managementu ulokowanym poza Polską.

Poszukujemy osoby zok. 2 - 3 -letnim doświadczeniem w prowadzeniu działań marketingowych najlepiej w branży budowlanej / wykończenia wnętrz, ze szczególnym naciskiem na działania produktowe, trade marketing, tworzenie materiałów promocyjnych. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba zaangażowana, z entuzjazmem podchodząca do różnorodnych zadań, potrafiąca współpracować. Poszukujemy osób z tzw. "zmysłem technicznym", lubiących poznawać techniczne aspekty. Warunkiem koniecznym jest bardzio dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację zarówno w mowie jak i w piśmie.

Nasz Klient oferujepracę w międzynarodowej, znanej organizacji będącej jednym z leaderów branży, przyjazne środowisko pracy, pracę z produktem bardzo wysokiej jakości, stały kontakt z j. angielskim, stabilne zatrudnienie, dofinansowanie do nauki języków.


Oferta jest ważna jeszcze 55 dni


Szukasz pracy jako Specjalista ds. Marketingu Produktowego - wykończenie wnętrz

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Marketingu Produktowego - wykończenie wnętrz w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Construction & Property lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Marketingu Produktowego - wykończenie wnętrz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Marketingu Produktowego - wykończenie wnętrz, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Construction & Property praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie