Wyszukaj spośród 18341 ogłoszeń o pracę

Pracownik magazynowy - pół etatu

Data: 29-08-2018, do końca 94 dni
Lokalizacja: Sosnowiec , śląskie

Opis oferty pracy:
Firma Amazon poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko pracownika naszego centrum dystrybucji w Sosnowcu - KTW1. Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoką etyką pracy, dbałością o szczegóły, umiejętnością terminowej realizacji zadań oraz troszczenia się o klientów, gdyż wiąże się to z realizacją ich zamówień.

Do obowiązków pracownika centrum dystrybucji należy między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów, przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych. Ponadto osoba na tym stanowisku może być zobowiązana do pobierania zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych, pakowania i wysyłania zamówionych przez klienta towarów, odbierania produktów oraz kompleksowego rozwiązywania problemów.

Pracownicy centrum dystrybucji powinni rozumieć specyfikę zakładów produkcyjnych, stosować się do standardów bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji. W zależności od potrzeb pracownik może być zobowiązany do obsługi sprzętu zmechanizowanego (np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku).


Wymagane kwalifikacje:
 • Ukończone 18 lat
 • Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
 • Gotowość i zdolność do pracy w nadgodzinach (na żądanie)
 • Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
 • Zdolność do podnoszenia ciężarów do 15 kilogramów z usprawnieniami dostosowanymi do potrzeb danej osoby lub bez nich
 • Zdolność do stania/chodzenia przez 10–12 godzin
 • Gotowość i zdolność do częstego pchania i ciągnięcia ciężarów, kucania, zginania się oraz sięgania po przedmioty
 • Zdolność do częstego wchodzenia po schodach i schodzenia z nich z zachowaniem bezpieczeństwa (odnosi się do lokalizacji ze schodami)
 • Zdolność do pracy na zabezpieczonych konstrukcjach wielopoziomowych na wysokości maks. 17 metrów (odnosi się do budynków z takimi konstrukcjami)
 • Gotowość i zdolność do obsługi sprzętu zmechanizowanego, np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku
 • Mile widziane kwalifikacje: Doświadczenie w pracy z komputerem, świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu, nietuzinkowe myślenie; poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, kandydat powinien wykazywać się pozytywnym nastawieniem do pracy oraz umiejętnościami przywódczymi, kandydat powinien wykazywać się doskonałymi wynikami w zakresie wydajności pracy, jakości, bezpieczeństwa oraz frekwencji, kandydat powinien przywiązywać wagę do kultury bezpieczeństwa
   
Oferujemy
 • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z Amazon
 • Atrakcyjną stawkę godzinową 17,50 zł brutto
 • Bonus do 15%
 • Prywatną opiekę medyczną
 • Ubezpieczenie na życie
 • Darmowy transport do i z pracy
Dodatkowe informacje

Środowisko pracy:
Praca przy obsłudze lub w pobliżu ruchomych części mechanicznych
Zmienny poziom hałasu, który może być dość wysoki
Wysokie tempo pracy

Oferta jest ważna jeszcze 94 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Pracownik magazynowy - pół etatu

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy - pół etatu w miejscowości: Sosnowiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Amazon lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik magazynowy - pół etatu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy - pół etatu, praca w Sosnowiec dopasowana do Twoich wymagań.Amazon praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Amazon


Praca Pracownik magazynowy - pół etatu, Sosnowiec


.

Oferta jest ważna jeszcze 94 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 149
Poznań 96
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy