Wyszukaj spośród 24429 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy operator maszyn

Data: 26-08-2018, do końca 147 dni
Lokalizacja:
Praca Młodszy operator maszyn

Opis stanowiska
  • bieżąca obsługę maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych,
  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych oraz odpowiedzialność za jakość wyrobów,
  • monitorowanie procesu polegające na dokonywaniu niezbędnych zmian i regulacji,
  • utrzymywanie stanowiska pracy w odpowiednim stanie czystości, zgodnie z zasadami i wytycznymi BHP.
Wymagania
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • umiejętność obsługi zautomatyzowanych urządze przemysłu spożywczego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie,
  • możliwość awansu i podwyżki,
  • atrakcyjny system benefitów dla pracowników.

Szukasz pracy jako Młodszy operator maszyn

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy operator maszyn w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy operator maszyn, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Pracownik produkcyjny (k/m)

Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

Spedytor międzynarodowy (m/k)

Poznań, wielkopolskie

Spedytor lotniczy

Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. BHP

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Praca w mieście
Warszawa 627
Wrocław 316
Kraków 216
Poznań 165
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Skuteczny onboarding, czyli kilka słów o wdrażaniu nowego pracownika
Czym jest onboarding? Słowo to pochodzi z języka angielskiego. „On board” znaczy po
31/01/2019
Zobacz wszystkie