Technik zmianowy / ustawiacz maszyn

Lokalizacja:
Praca Technik zmianowy / ustawiacz maszyn

ZADANIA:

  • Wykonywanie przezbrojeń, montażu i demontażu form, regulacja parametrów w czasie zgodnym z przyjętymi standardami
  • Uruchamianie i zatrzymywanie linii produkcyjnej zgodnie z procedurami
  • Codzienne monitorowanie pracy maszyn i kontrola parametrów procesu
  • Współpraca z działami produkcji: jakości, utrzymania ruchu oraz narzędziowni w celu zminimalizowania oraz rozwiązywania bieżących problemów
  • Uczestnictwo w testach Nowych Projektów w zakresie zmian form i ustawiania procesu
  • Uczestnictwo w ocenie stanu technicznego narzędzi powierzonych przez klienta oraz o powierzone narzędzia
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - mechanika, budowa maszyn
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży motoryzacyjnej minimum 5 lat
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze form wtryskowych

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę pon-pt w godzinach 8:00-16:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego także poprzez szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole

Gdzie szukać pracy jako Technik zmianowy / ustawiacz maszyn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik zmianowy / ustawiacz maszyn w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik zmianowy / ustawiacz maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik zmianowy / ustawiacz maszyn, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.