Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji (minimum 1600 EUR netto) - Belgia

Lokalizacja:
Wynagrodzenie: 12,24EUR / Godzina

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji (minimum 1600 EUR netto) - Belgia


Opis stanowiska

Pakowanie filetów z kurczaka, foliowanie tac, wykrawanie poszczególnych elementów.

Wymagania

Gotowości do pracy w niskiej temperaturze. Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz gotowość do wyjazdu własnym samochodem. Praca również dla par.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie od 12,24 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatne 150%. Organizujemy zakwaterowanie, zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora. Ponadto gwarantujemy kartę paliwową, trzynastą pensję, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wymagane języki

angielski


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Oferta jest ważna jeszcze 409 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji (minimum 1600 EUR netto) - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (minimum 1600 EUR netto) - Belgia w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji (minimum 1600 EUR netto) - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji (minimum 1600 EUR netto) - Belgia, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Angelika Selwuch

a.selwuch@ksservice.pl

+48 506 561 723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Ogłoszenia Pracodawcy