Wyszukaj spośród 19623 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca Junior Nanny Szwajcaria oferty 2018 przelot gratis

Lokalizacja:
Data: 06-07-2018, do końca 143 dni

Klient Prowork.PL, prywatne rodziny ze Szwajcarii poszukują do pracy jako junior nanny / opiekunka do dzieci z zameiszkaniem. Główne obowiązki: wożenie dzieci do/ze szkoły, przygotowywanie posiłków, pomoc w odrabianiu lekcji, zabawy z dziećmi itp.Są to oferty pracy z zamieszkaniem/ live in junior nanny/ opiekunka do dzieci w Szwajcarii, obecnie dostępne rodziny poszukujące nanię z następujących miast: Zurich, okolice Zurichu, Lozanna, Zug, Genewa, Wintertur i inne miasta. Proces rekrutacyjny indywidualny w przypadku każdego pracodawcy, zazwyczaj rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą na Skype, niektóre oferty, pracodawca szwajcarski zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną w Szwajcarii/ weekend interview i w takim przypadku opłacone są koszty podróży i zakaterowania podczas weekend interview. W przypadku akceptacji kontrakt jest podpisywany w Polsce bezpośrednio z Pracodawcą szwajcarskim i zatrudnienie wg przepisów prawa szwajcarskiego. Praca Junior nanny czy niania
u prywatnych rodzin w Szwajcarii, zazwyczaj połaczona jest z opcją z zamieszkaniem i wyżywieniem u pracodawcy ( niewielka ilość ofert bez zamieszkania.  Wynagrodzenie dla niani jest ustalane indywidualnie w zależności od oferty pracodawcy/rodziny i wynosi co najmniej 18.90 CHF ( franków szwajcarskich) brutto/ godz. Oferty jako Junior nanny - to zazwyczaj 30-35 godzin tygodniowo, natomiast praca jako full time nanny in Switzerland/ praca jako niania w Szwajcarii to zazwyczaj 40-45 godzin tygodniowo.
W przypadku oferty typu live - in/ z zamieszkaniem - w kontrakcie potrącone jest 990 CHF na ryczałtowe koszty wyżywienia i zamieszkania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w Szwajcarii.
Niania w Szwajcarii ma również zagwarantowany płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 4-5 tygodni/rocznie, w zalezności od kantonu zatrudnienia. Jak podjąć pracę jako junior nanny lub nanny w Szwajcarii? Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty pracy w Szwajcarii. Po otzrymaniu Twojego zgłoszneia, skontaktujemy się z Tobą i celu dalszej rekrutacji do pracy w Szwajcarii. Jeśli masz wymagane doświadczenie i znasz dobrze j. angielski czy niemiecki/francuski i chcesz podjąć stałą pracę w Szwajcarii, czekamy na Twoje zgłoszenie! Rozpocznij karierę jako niania w Szwajcarii i zamieszkaj w tym pięknym i przyjaznym kraju. Jeśli masz już doświadczenie jako AU apir za granicą, np. Au Pair USA czy Au pair Anglia, będzie to dodatkowym atutem! Mile również widziane doświadzcenie w pracy jako niania, praca z dziećmi na obozach, w przedszkolu itp.

Rozpoczęcie pracy - różne terminy 2018. Zarejestruj się na ProworkPL już teraz i aplikuj na oferty pracy Szwajcaria 2018! 


Wymagania

1-2 letnie doświadczenie poparte referencjami w pracy z dziećmi
Dokładność i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
Niania musi znać angielski lub niemiecki/ francuski
Prawo jazdy ( większość ofert praca nianai szwajcaria wymagane prawo jazdy)
Gotowość do podjęcia pracy jako junior nanny w Szwajcarii z zamieszkaniem/live in nanny
Doświadczenie  jako au pair, niania  czy wykształcenie związane z nauczaniem/ opieką/ opieką medyczną mile widziane!

Oferujemy

Umowa o pracę – etat  junior nanny 30- 35 godz./ tydz. / nanny 40-45 godz/tydz
Stały kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą szwajcarskim
Wynagrodzenie dla junior nanny minimum 1500 CHF netto mies/ wg stawki od 18.90 CHF brutto/ godz
Ubezpieczenie i urlop wypoczynkowy (ok. 4 tyg. rocznie)
Zapewnione zamieszkanie i wyżywienie (opcja – nanny live-in)
Przelot z Polski do Szwajcarii opłacony przez pracodawcę ( większość ofert)

Wymagane języki

angielski

niemiecki

francuski

Oferta jest ważna jeszcze 143 dni


Szukasz pracy jako Praca Junior Nanny Szwajcaria oferty 2018 przelot gratis

Oferta pracy na stanowisku: Praca Junior Nanny Szwajcaria oferty 2018 przelot gratis w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca Junior Nanny Szwajcaria oferty 2018 przelot gratis Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca Junior Nanny Szwajcaria oferty 2018 przelot gratis, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie