Wyszukaj spośród 19623 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Księgowy/a z komunikatywnym niemieckim

Data: 01-07-2018, do końca 172 dni
Lokalizacja:

Dla naszego Klienta, nowego Centrum Finansowego, zlokalizowanego w Katowicach poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości.

Zadania na tym stanowisku obejmują m.in. kontakt z klientami wewnętrznymi -- spółkami obsługiwanymi w ramach centrum finansowo-księgowego, monitorowanie i procesowanie faktur jak również czynny udział w zamknięciach miesiąca. Dodatkowo, osoba na tym stanowisku będzie mogła uczestniczyć w usprawnianiu procesów jak również blisko współpracować z działem należności oraz księgi głównej.

Poszukujemy osób z pierwszym doświadczeniem w obszarze księgowości , znających język angielski oraz niemiecki na poziomie min. B1 (komunikatywnym). Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz dokładność są również niezbędne w pracy na tym stanowisku. Dodatkowym atutem będzie wykształcenie w dziedzinie księgowości lub finansów.

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju w rozwijającym się zespole w międzynarodowych strukturach oraz atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów.


Oferta jest ważna jeszcze 172 dni


Szukasz pracy jako Księgowy/a z komunikatywnym niemieckim

Oferta pracy na stanowisku: Księgowy/a z komunikatywnym niemieckim w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS POLAND Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Księgowy/a z komunikatywnym niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowy/a z komunikatywnym niemieckim, praca w dopasowana do Twoich wymagań.HAYS POLAND Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie