Wyszukaj spośród 24429 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierowca C+E

Data: 01-07-2018, do końca 196 dni
Lokalizacja:
Praca Kierowca C+E

PARETTi Rekrutacja dla Naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca C+E

Opis stanowiska
  • praca na terenie Polski lub na terenie danego województwa
  • przewóz produktów
  • dbanie o czystość w samochodzie
  • obsługa naczepy
  • kompletowanie dokumentów przewozowych
Wymagania
  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • mile widziane uprawnienia HDS
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej
  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie !!!
  • Możliwość rozwoju
  • Wolne weekendy
Dodatkowe informacje

Dodatkowe informację:

  • praca stała!
  • dużo zleceń!
  • praca od zaraz!
  • odpowiadamy na każde zgłoszenie!
  • DZWOŃ-  500 487 111
  • PISZ- daria.szkudlarek@paretti.pl

Szukasz pracy jako Kierowca C+E

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca C+E w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Paretti Agencja Doradztwa Personalnego lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca C+E Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca C+E, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Paretti Agencja Doradztwa Personalnego praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Pakowacz

Szczecinek, zachodniopomorskie

Sprzedawca - Circle K - Szczecinek

Kierownik sklepu

Goleniów, zachodniopomorskie

Inżynier Utrzymania Ruchu

Szczecin, zachodniopomorskie

Praca w mieście
Warszawa 627
Wrocław 316
Kraków 216
Poznań 165
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Skuteczny onboarding, czyli kilka słów o wdrażaniu nowego pracownika
Czym jest onboarding? Słowo to pochodzi z języka angielskiego. „On board” znaczy po
31/01/2019
Zobacz wszystkie