Wyszukaj spośród 18227 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Serwisant Systemów Zasilania

Data: 28-06-2018, do końca 171 dni
Lokalizacja:

Dla Naszego Klienta - wiodącej firmy z branży informatycznej - poszukujemy osoby na stanowisko Serwisanta Systemów Zasilania. Miejscem pracy jest poznański oddział firmy.


Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Serwisanta Systemów Zasilania będzie odpowiedzialna za utrzymanie urządzeń oraz instalacji elektrycznych w ramach usług świadczonych przez firmę jej klientom. W zakres obowiązków wchodzą naprawy, konfigurowanie, konserwowanie, naprawa i monitorowanie urządzeń.

Stanowisko ma charakter mobilny – praca w terenie u Klientów firmy. Dodatkowo Serwisant będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie szkoleń, instruktażu z elementów zasilania, poszukiwanie rozwiązań ułatwiających proces obsługi klienta.

Poszukujemy osób, które mają min. średnie wykształcenie techniczne, posiadają aktualne uprawnienia elektryczne, zdobyły doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami elektrycznymi. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy z klientami.

Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego w pracy w zgranym zespole, możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w obszarze technicznym, atrakcyjny system premiowania i pakiet socjalny.

Oferta jest ważna jeszcze 171 dni


Szukasz pracy jako Serwisant Systemów Zasilania

Oferta pracy na stanowisku: Serwisant Systemów Zasilania w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS POLAND Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Serwisant Systemów Zasilania Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Serwisant Systemów Zasilania, praca w dopasowana do Twoich wymagań.HAYS POLAND Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie