Specjalista ds. Rysunków 2D/3D

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rysunków 2D/3D.

Obowiązki:

  • tworzenie oraz modyfikowanie rysunków 2D etykiet produktowych i opakowaniowych dla produktów automatyki przemysłowej
  • sporządzanie rysunków opakowań zbiorczych i pojedynczych
  • tworzenie i modyfikowanie rysunków 2D matryc, potrzebnych do trwałego oznakowania produktu
  • przygotowanie rysunków 2D instrukcji obsługi produktów
  • tworzenie i aktualizacja danych w systemie SAP, dla etykiet drukowanych na linii produkcyjnej
  • udział w projektach optymalizacji procesu znakowania i pakowania produktów.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne- Mechanika, Elektromechanika, Automatyka lub pokrewne
  • dobra znajomość środowiska CAD 2D/3D (preferowane NX lub Creo2).
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość środowiska Addobe Illustrator
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa)

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Rysunków 2D/3D

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Rysunków 2D/3D w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Rysunków 2D/3D Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Rysunków 2D/3D, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.