Wyszukaj spośród 24468 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Працівник складу

Data: 13-06-2018, do końca 222 dni
Lokalizacja:
Praca Працівник складу

Агентство працевлаштування KS Service Sp. z o.o. номер сертифікату в Національному реєстрі агентств зайнятості 7254. Протягом багатьох років, допомагаємо працівникам знайти підходящу роботу для себе, а Клієнтам залучити кращих фахівців на польському та європейському ринку. Наше агентство має сертифікати Бельгії в регіоні Фландрія за номером VG 2091/U, VG 2091/UC, Брюссель 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 та Валонії W.DISP.1321, що гарантує законність та якість послуг, які ми надаємо.

На даний час для одного із наших Клієнтів, фірми, що спеціалізуються на продажу та доставці заморожених продуктів, шукаємо кандидатів на посаду - Працівник складу

Запевняємо
  • працевлаштування на підставі трудового договору (Umowa o pracę)
  • ставка – 16,00 зл.брутто /год. (11,50 нетто) + премії від виробітку
  • для бажаючих можливість працювати по 10-12 год.
  • доплата за надгодини – 50%, за роботу у вихідні дні - 100%
  • перерва 30 хв. протягом зміни та теплі обіди та одяг за рахунок роботодавця
Обов’язки
  • комплектація замовлень
  • перевірка замовлень на відповідність з документацією
  • завантаження та розвантаження достав
Вимоги
  • актуальна санітарна книжка
  • готовність працювати у дві зміни (6-14, 14-22)
  • бажання до роботи

Darmowy posiłek

Umowa o pracę

karta Multisport

Szukasz pracy jako Працівник складу

Oferta pracy na stanowisku: Працівник складу w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Працівник складу Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Працівник складу, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Skuteczny onboarding, czyli kilka słów o wdrażaniu nowego pracownika
Czym jest onboarding? Słowo to pochodzi z języka angielskiego. „On board” znaczy po
31/01/2019
Zobacz wszystkie