Wyszukaj spośród 17716 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. HR

Data: 11-06-2018, do końca 188 dni
Lokalizacja:

Dla naszego Klienta -- znanej, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej, wsparcie w administracji ZFŚS oraz systemu benefitów a także przygotowanie dokumentacji do zatrudnienia. Co więcej osoba ta będzie brała udział w różnych projektach z zakresu HR, będzie także uzupełniać dane w systemach Workday, SAP HR. Dodatkowo Specjalista ds. HR będzie wsparciem merytorycznych dla managerów oraz współpracowników w kwestiach związanych z prawem pracy i administracją personalną.

Do udziału w procesie zapraszamy osoby posiadające doświadczenie w prowadzeniu administracji personalnej, posługujące się j. angielskim na bardzo dobrym poziomie. Oczekujemy zorientowania na klienta wewnętrznego, doskonałych umiejętności interpersonalnych i praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy i obsługi MS Excel. Mile widziana będzie znajomość systemów Workday i SAP. Ważną umiejętnością będzie również organizacja pracy własnej i zorientowanie na szczegóły.

Oferujemy pracę w międzynarodowej, rozpoznawalnej na rynku firmie o ugruntowanej pozycji, a także pakiet benefitów. Oferta dotyczy pracy na okres 6-12 miesięcy.


Oferta jest ważna jeszcze 188 dni


Szukasz pracy jako Specjalista ds. HR

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. HR w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS POLAND Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. HR Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. HR, praca w dopasowana do Twoich wymagań.HAYS POLAND Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie