Wyszukaj spośród 19755 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pomocnik przy budowie jachtów - osoba do przyuczenia

Lokalizacja: Police , zachodniopomorskie
Data: 01-06-2018, do końca 207 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją kadłubów, pokładów, podłóg do luksusowych łodzi żaglowych i motorowych, znajdującego się w Łozienicy - Goleniowskim Parku Przemysłowym, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko Pomocnik przy budowie jachtów


O OFERCIE

Ruszaj w niezwykły rejs możliwości, dołącz do brygady budującej luksusowe jachty! Krok po kroku wprowadzimy Cię w świat niecodziennych konstrukcji, rozpoczynając od stanowisk pomocowych (laminiarz, malarz, ślusarz, monter lub innych - uzależnionych od Twoich predyspozycji i umiejętności), z czekającą na Ciebie na horyzoncie posadą eksperta.

Przyłącz się do nas - wilków morskich i lądowych, ludzi przyjacielsko nastawionych, gotowych do pomocy i dzielenia się wiedzą. Oferujemy umowę o pracę (po bardzo krótkim okresie próbnym), atrakcyjne wynagrodzenie, nastawienie na doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji - indywidualną ścieżkę kariery, szkolenia. Oferujemy pomoc w zorganizowaniu transportu do- i z pracy.

Weź głęboki wdech i zaczerpnij letniego powietrza, zrób pierwszy krok - aplikuj właśnie teraz!

Zarzuć kotwicę na ciekawą pracę!

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585

Oferta jest ważna jeszcze 207 dni


Szukasz pracy jako Pomocnik przy budowie jachtów - osoba do przyuczenia

Oferta pracy na stanowisku: Pomocnik przy budowie jachtów - osoba do przyuczenia w miejscowości: Police jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pomocnik przy budowie jachtów - osoba do przyuczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomocnik przy budowie jachtów - osoba do przyuczenia, praca w Police dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie