Wyszukaj spośród 19755 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier

Data: 01-06-2018, do końca 207 dni
Lokalizacja: Chwaszczyno , pomorskie

TDC to firma z ponad 20 letnią tradycją działania w branży ochrony przeciwpożarowej.

Poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera.


Zakres obowiązków:
  • kompletowanie zamówień oraz ich pakowanie.


 

Wymagania
  • Poszukujemy energicznego mężczyzny do 40roku życia, którego cechuje punktualność, rzetelność, sumienność, dyscyplina, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole, umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na nowe wyzwania, precyzja w wykonywanej pracy, umiejętność współpracy z innymi ludźmi.
Oferujemy

Stabilne miejsce pracy, w zgranym i zżytym zespole. Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem co gwarantuje stabilną sytuację na rynku, oraz stałość zatrudnienia. Oferujemy również przyuczenie do zawodu, pełne wdrożenie na stanowisko pracy, pełne przeszkolenie. Oferujemy godne i stabilne warunki finansowe, perspektywy rozwoju wiążąc się z naszą firmą.
 


Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Oferta jest ważna jeszcze 207 dni

Administratorem danych jest TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych ( CV ) klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie  w procesie rekrutacji " 

a także jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby dalszej rekrutacji prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych także klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie  w przyszłych procesach rekrutacyjnych"


Szukasz pracy jako Magazynier

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier w miejscowości: Chwaszczyno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier, praca w Chwaszczyno dopasowana do Twoich wymagań.TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agnieszka Hajdebrek

601594444

www.znaki-tdc.com

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 397
Wrocław 175
Kraków 163
Poznań 107
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie