OPERATOR ŻURAWIA - AUSTRIA

ABC Work Wynagrodzenie do negocjacji

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowiskach OPERATOR ŻURAWIA.

Poszukujemy osób z całej Polski.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?

Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Zakres obowiązków:

  • Sterowanie żurawiem wieżowym z dołu lub z góry, z kabiny lub pilotem zależnie od oferty
  • Dokładny zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww.stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach i do pracy zmianowej
  • Odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Dodatkowe informacje

Wyślij do nas swoje CV na adres: info@abcwork.eu

Pamiętaj, aby wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Gdzie szukać pracy jako OPERATOR ŻURAWIA - AUSTRIA

Jaka oferta pracy na stanowisku: OPERATOR ŻURAWIA - AUSTRIA w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABC Work lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako OPERATOR ŻURAWIA - AUSTRIA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko OPERATOR ŻURAWIA - AUSTRIA, praca w dopasowana do Twoich wymagań.ABC Work praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

e-mail info@abcwork.eu

KRAZ: 12912

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie