Wyszukaj spośród 17627 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Junior Accountant with German

Lokalizacja: Legionowo , mazowieckie
Data: 11-05-2018, do końca 225 dni

CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Opis stanowiska

Responsibilities:

  • Daily invoice processing lifecycle management
  • Verification of incoming invoices
  • Accurate booking of AP transactions (invoices, credit notes)
  • Vendor account reconciliation
  • On-time query resolution - vendor and local market
  • Daily involvement/cooperation with AP, Cash & Banking, GL team, as required
  • Ensure timely and correct completion of AP tasks
Wymagania

Requirements:

  • Very good knowledge of German language; good English
  • Degree in Finance/Economics or experience in Accounts Payable is preferred
  • IT skills: MS Excel
  • Attention to detail and great organization skills
  • Excellent interpersonal skills, team spirit
Oferujemy

The Company offers:

  • Work in international environment.
  • Attractive terms of employment.
  • Opportunities for professional development.
  • Competitve benefits package (private healthcare, sport card, discounts, life insurance, trainings, fundings for language courses).

Szukasz pracy jako Junior Accountant with German

Oferta pracy na stanowisku: Junior Accountant with German w miejscowości: Legionowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cee Experts Uszyński s.j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Junior Accountant with German Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Accountant with German, praca w Legionowo dopasowana do Twoich wymagań.Cee Experts Uszyński s.j. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie