Wyszukaj spośród 18227 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

(Junior) RtR Accountant with German

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 11-05-2018, do końca 224 dni

CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Realizacja procesów księgowych z zakresu GL,
  • Wykorzystywanie j. niemieckiego w codziennej pracy,
  • Tworzenie instrukcji dla obsługi procesów księgowych,
  • Rejestracja transakcji handlowych związanych z księgą główną,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Monitorowanie i analiza transakcji biznesowych.
Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego i angielskiego na poziomie C1,
  • Minimum rok doświadczenia w księgowości,
  • Dokładności, sumienności i dobrej organizacji własnej pracy,
  • Umiejętności pracy zespołowej.
Oferujemy

Nasz Partner biznesowy oferuje:

  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenia,
  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów,
  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i inne.

Szukasz pracy jako (Junior) RtR Accountant with German

Oferta pracy na stanowisku: (Junior) RtR Accountant with German w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cee Experts Uszyński s.j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy (Junior) RtR Accountant with German Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko (Junior) RtR Accountant with German, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Cee Experts Uszyński s.j. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie