Senior node.js Engineer

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Praca Senior node.js Engineer

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego Klienta, bardzo ciekawego start-upu, który tworzy międzynarodowy zespół osób zorientowanych w budowaniu aplikacji dla branży ubezpieczeniowej w USA, poszukujemy do długofalowej współpracy:

Główne zadania:

  • Entuzjastyczne i otwarte podejście do budowania nowych aplikacji, współpraca z zespołem rozproszonym.
  • Silny nawyk pisania jasnego, sprawdzalnego i możliwego do utrzymania kodu.
Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Solidnego doświadczenia w budowaniu aplikacji sieciowych backendu przy użyciu Node.js,
  • Dokładnego zrozumienia protokołów i standardów internetowych (HTTP, REST, HTML5 itp.),
  • Praktycznego doświadczenia w zakresie ekstrakcji danych i agregacji z różnych źródeł,
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (współpraca z międzynarodowym team'em),
Oferujemy

Co oferujemy?

  • Niekorporacyjną atmosferę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Budżet na refundację sprzętu,
  • Możliwość wyjazdów i pracy zespołem w USA.

Gdzie szukać pracy jako Senior node.js Engineer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior node.js Engineer w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior node.js Engineer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior node.js Engineer, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.