Wyszukaj spośród 24297 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Controllingu HAYS POLAND Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
    Wrocław, dolnośląskie
  • 20-04-2018 , do końca 341 dni

Twoja następna firma to międzynarodowy koncern produkcyjny z centralą w Niemczech. Jest to innowacyjna firma z branży elektrotechnicznej z kilkudziesięcioletnią tradycją. 

Twoje następne stanowisko będzie wiązało się z dołączeniem do zespołu controllingowego zakładu i odpowiedzialnością za controlling produkcyjny z naciskiem na procesy optymalizujące koszty. Będziesz tworzył raporty i analizy na potrzeby Zarządu inspirując nowe rozwiązania i poszukując przyczyń odchyleń od założonych planów. Do Twoich obowiązków będzie należało tworzenie i analizowanie wskaźników produkcyjnych pozwalających na udoskonalanie procesu produkcji oraz wyznaczanie optymalnych obszarów centrów kosztowych. 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces? Poszukujemy osoby o wysoko rozwiniętych zdolnościach analitycznych z inicjatywa i co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w obszarze controllingu produkcyjnego (warunek konieczny). Ważna też jest znajomość języka angielskiego (ewentualnie niemieckiego) na poziomie minimum dobrym (raporty, komunikacja z centralą). Konieczne jest również wykształcenie ekonomiczne i doświadczenie w pracy z Excelem i systemami klasy ERP - preferowany SAP. 

Co zyskujesz? Pracę na rozwojowym stanowisku dającą dużą możliwość podejmowania własnych inicjatyw w międzynarodowym środowisku. Firma wspiera również dalszy rozwój kompetencji finansowych i umiejętności językowych.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Controllingu

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Controllingu w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS POLAND Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Controllingu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Controllingu, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.HAYS POLAND Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Likwidacja niektórych sądów pracy
Ministerstwo Sprawiedliwości planuje likwidację 12 wydziałów sądów pracy w małych
25/03/2019
Agencja pracy i zatrudnienie cudzoziemców lekarstwem na kadrowe braki
Ręce do pracy Jeśli kandydatów brakuje na lokalnym, a nawet krajowym rynku pracy, to
21/03/2019
Ogłoszenia o pracę z wysokością wynagrodzenia
Trwają konsultacje w sprawie poselskiego projektu nowelizacji kodeksu pracy. Ma on
19/03/2019
Zobacz wszystkie