Zobacz co zyskasz

Zobacz co zyskasz

Publikacja ofert pracy Możliwość wyboru unikatowej grafiki ogłoszeń wraz z logo firmy
Rekrutacje za pomocą
zewnętrznych linków rekrutacyjnych, wysyłania aplikacji na adres e-mail pracodawcy lub zapisu na koncie szukampracy.pl
Dotarcie do grona tysięcy osób
poszukujących pracy za pomocą popularnego i nowoczesnego portalu rekrutacyjnego
Ogłoszenia w formie pliku HTML Wygodna i przejrzysta opcja regularnego odświeżania ogłoszeń

[content_slider id=”33″]

Masz możliwość wyboru

Nasz portal umożliwia wgranie do Twoich ogłoszeń zarówno grafiki wyróżniającej, jaki i integracji logotypu firmy. Dzięki temu oferty stają się bardziej charakterystyczne i łatwo odróżnić je od ogłoszeń innych pracodawców. Nasz system umożliwia także wgrywanie logo już na samym początku, przy procesie rejestracji konta pracodawcy, dzięki czemu wszystkie Twoje ogłoszenia zyskają dodatkowe oznaczenie logotypem na listingu głównym.

Ogłoszenia w formie pliku HTML

Wbudowany moduł czytania plików HTML pozwala na integracje gotowych ogłoszeń w formie wprowadzonego w specjalne okno kodu. Jeżeli Twoja firma korzysta z systemu tworzenia ogłoszeń jako plików HTML, to bez problemu będzie można zintegrować także swój schemat na naszym Portalu! Plik HTML należy wgrać w drugim kroku ogłoszenia w zakładce „Wybierz gotowy plik HTML”. Plik HTML zapewni oryginalny wzór Twoim ogłoszeniom, więc jeżeli Twoja firma stale prowadzi nabory rekrutacyjne, ta opcja z pewnością usprawni cały proces!

Moduł odświeżania

Pracodawcom, którzy zarejestrowali konto w naszym serwisie oferujemy inteligentny moduł odświeżania ogłoszeń. Moduł pozwoli na odświeżanie Twojego ogłoszenia każdorazowo co 7 dni od momentu wystawienia ogłoszenia. Po upływie tego okresu w panelu pracodawcy, obok danej oferty uaktywni się przycisk „Odśwież”. Po jego naciśnięciu Twoje ogłoszenie wróci na sam szczyt listy i zostanie automatycznie przedłużone o liczbę dni zdefiniowaną podczas pierwszego wystawiania oferty. Odświeżanie ogłoszeń na naszym portalu jest zupełnie darmowe. Dodatkowo, w trosce o Twoją wygodę i czas, nasz system prześle na Twój adres email informację jak tylko przycisk „Odśwież” stanie się aktywny! Nie zwlekaj i załóż konto pracodawcy już dziś!